Služby

 Individuální harmonizační konzultace

Můžete za mnou přijít s jakýmkoliv dotazem a mohu vám na něj odpovědět či osvětlit situaci z oblasti osobní, pracovní, rodinné, partnerské, zdravotní nebo jakékoliv jiné. Pokud se dostanete do kontaktu se svým nitrem, tím nejpřirozenějším Božstvím v člověku, váš život se změní k lepšímu. Mohu být vaším průvodcem na této cestě a nasměrovat vás na důležitých rozcestích, ale chtít a kráčet po ní musíte vy sami.

Při konzultaci vás provedu vašimi problémy a zatíženími v tomto životě z pohledu Božího. Díky daru přímé komunikace s Bohem se dostaneme až k samotnému jádru vašeho problému a ten s vaší pomocí rozpoznáme a necháme následně rozplynout. Během harmonizační konzultace bude působeno na celou vaši bytost tak, aby se vše navrátilo zpět k prvopočátku bytí samotné Existence.
Spolupráce klienta v tomto procesu v podobě trpělivosti a ochoty na sobě pracovat je zde nutná.
Po domluvě je možné se objednat i na telefonickou konzultaci.

Proces

Při tomto způsobu práce je klient pouze v přijímající roli a Božství pracuje v klidu a tichu na celkové harmonii lidské bytosti. Tento proces není potřeba uchopit myslí, proto přijďte bez očekávání. Doporučuji přijít s vidinou odpočinku a příjemného pobytí.

Celková doba trvání  cca 5 minut

Besedy, přednášky a interaktivní setkání

Pořádám přednášky a besedy na výše zmíněná témata všude po ČR, vystupuji v různých médiích a přispívám do časopisů.

Po telefonické domluvě stanovíme konkrétní termín vaší návštěvy nebo řádné telefonické konzultace. Spojení na mne naleznete na stránce Kontakty.

 OZNAMUJI  DOČASNÉ POZASTAVENÍ PŘIJÍMÁNÍ OBJEDNÁVEK TERMÍNU, JE JIŽ UZAVŘEN I SEZNAM PRO NÁHRADNÍKY   Jirka

! Z časových důvodů rovněž nelze řešit akutní případy.!

Vážím si vašeho tak velkého zájmu a vaší přízně, velice vám všem děkuji. Budu se těšit na milá setkání s vámi na přednáškách či besedách. Připravuji pro vás další zajímavé akce v různých městech, informace o nich najdete zde i na mém profilu na facebooku.