Služby

 Individuální harmonizační konzultace

Můžete za mnou přijít s jakýmkoliv dotazem a mohu vám na něj odpovědět či osvětlit situaci z oblasti osobní, pracovní, rodinné, partnerské, zdravotní nebo jakékoliv jiné. Pokud se dostanete do kontaktu se svým nitrem, tím nejpřirozenějším Božstvím v člověku, váš život se změní k lepšímu. Mohu být vaším průvodcem na této cestě a nasměrovat vás na důležitých rozcestích, ale chtít a kráčet po ní musíte vy sami.

Při konzultaci vás provedu vašimi problémy a zatíženími v tomto životě z pohledu Božího. Díky daru přímé komunikace s Bohem se dostaneme až k samotnému jádru vašeho problému a ten s vaší pomocí rozpoznáme a necháme následně rozplynout. Během harmonizační konzultace bude působeno na celou vaši bytost tak, aby se vše navrátilo zpět k prvopočátku bytí samotné Existence.
Spolupráce klienta v tomto procesu v podobě trpělivosti a ochoty na sobě pracovat je zde nutná.
Po domluvě je možné se objednat i na telefonickou konzultaci.

Proces

Při tomto způsobu práce je klient pouze v přijímající roli a Božství pracuje v klidu a tichu na celkové harmonii lidské bytosti. Tento proces není potřeba uchopit myslí, proto přijďte bez očekávání. Doporučuji přijít s vidinou odpočinku a příjemného pobytí.

Celková doba trvání 15 minut

 

Čištění prostoru

Komplexní energetické čištění vašeho domova a okolí, odvádění duší a jiných entit, nabití pozitivní energií, řešení paranormálních jevů.

 

Besedy, přednášky a interaktivní setkání

Pořádám přednášky a besedy na výše zmíněná témata všude po ČR, vystupuji v různých médiích a přispívám do časopisů.
V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat.

 

Po telefonické domluvě stanovíme konkrétní termín vaší návštěvy nebo řádné telefonické konzultace. Spojení na mne naleznete na stránce Kontakty.

Pracovní doba:

pondělí, úterý, čtvrtek a pátek: 9.00 – 15.00

středa: 15.00 – 20.00