Služby

Společný harmonizační proces v rámci besed

K Procesu přistupujte s otevřeným srdcem. V praxi to vypadá tak, že spolu sedíme v tichu, klidu a Otec skrze mě napravuje vše, co je třeba. Během Procesu nemusíte na nic myslet, nic si představovat, o nic žádat… jen přijímejte. Proces zasahuje do hloubky, do celé lidské bytosti, do všech hmotných a nehmotných částí. Napravuje jádro lidské bytosti jako takové. Proces zahrnuje také psychické problémy, a poté je na řadě fyzické tělo. Ovšem neznamená to, že kdo u mě absolvuje Proces, se automaticky uzdraví a nemusí pro to nic dělat. Je nutné, aby spolupracoval podle svých možností na svém vývoji a uvědomil si, že veškeré nemoci a disharmonie se odvíjejí od nelásky k Životu.

Oprostěte se od jakýchkoliv představ, co se s vámi během Procesu a po něm má dít. Nechejte s důvěrou v sobě pracovat láskyplné energie. (Jirka)

Celková doba trvání –  cca do 15 minut

Žernovnická setkání s Jirkou

Nepřijímám objednání tzv. dopředu na ještě neustanovený a nezveřejněný termín, hlaste se, prosím, vždy až po zveřejnění akce na webových stránkách. Děkuji.

Žernovnická setkání u nás v domečku jsou koncipována formou interaktivních besed, jak je znáte z ostatních míst, ovšem budou mít komornější domácký nádech nejenom pro malý počet účastníků, cca 15 osob, ale i pro větší možnost debatovat mezi sebou navzájem a sdělovat si své poznatky či životní příběhy. Vítána jsou témata jak z oblasti duchovní, tak i z každodenního života. Délka trvání 1,5 hod., poté pro zájemce společný harmonizační proces. 
Pokud budete chtít, můžete vzít s sebou něco dobrého na zub a v kuchyňce budete mít k dispozici kávu a různé druhy čajů.
V teplých měsících může beseda probíhat formou venkovního posezení na zahradě. První beseda je naplánována na 23. 3. 2020, další bude následovat zhruba za měsíc, vždy jak dovolí harmonogram ostatních Jirkových akcí.
Vzhledem k probíraným tématům, délce a potřebě klidného průběhu, zejména harmonizačního procesu, není vhodná účast dětí. Prosíme v tomto ohledu o pochopení, není to nic proti dětem, já sama jsem čtyřnásobná máma.
Těšíme se na milá setkání s vámi.
 
Beseda: 350 Kč
Harmonizační proces pro zájemce 500 Kč

Obojí placeno až na místě

Besedy, přednášky a interaktivní setkání

Pořádám přednášky a besedy všude po ČR a SR, vystupuji v různých médiích a přispívám do časopisů.

Oznámení o zrušení individuálních konzultací a harmonizací v Žernovníku – platí i pro telefonické, (ponechány jsou pouze pro klienty, kteří již mají domluvený řádný termín z dřívějška)

Z časových a organizačních důvodů ruším další objednávání individuálních konzultací a harmonizací v Žernovníku, platí i pro telefonické. Místo toho vám nově budu k dispozici při „Žernovnických setkáních“ u nás doma vždy pro skupinku kolem 15 účastníků, budou formou interaktivní besedy v domáckém prostředí i duchu.:-) Pokud budete mít zájem, po skončení besedy je možnost společného harmonizačního procesu, jak ho již znáte z jiných mých besed a akcí. 
I nadále pro Vás připravuji další besedy a setkání v různých městech ČR a od března opět i v SR. Na těchto akcích také postupně ustupuji od inidividuálních konzultací a harmonizací.
Děkuji za pochopení a těším se na společná setkání s vámi. Jirka