Služby

Společný harmonizační proces v rámci besed

K Procesu přistupujte s otevřeným srdcem. V praxi to vypadá tak, že spolu sedíme v tichu, klidu a Otec skrze mě napravuje vše, co je třeba. Během Procesu nemusíte na nic myslet, nic si představovat, o nic žádat… jen přijímejte. Proces zasahuje do hloubky, do celé lidské bytosti, do všech hmotných a nehmotných částí. Napravuje jádro lidské bytosti jako takové. Proces zahrnuje také psychické problémy, a poté je na řadě fyzické tělo. Ovšem neznamená to, že kdo u mě absolvuje Proces, se automaticky uzdraví a nemusí pro to nic dělat. Je nutné, aby spolupracoval podle svých možností na svém vývoji a uvědomil si, že veškeré nemoci a disharmonie se odvíjejí od nelásky k Životu.

Oprostěte se od jakýchkoliv představ, co se s vámi během Procesu a po něm má dít. Nechejte s důvěrou v sobě pracovat láskyplné energie.

Celková doba trvání – cca 15 minut.

Besedy, přednášky a interaktivní setkání

Pořádám přednášky a besedy všude po ČR a SR, vystupuji v různých médiích a přispívám do časopisů. Více najdete v menu pod odkazem „Akce“ nebo „Média„.


Webináře a online setkání

Připravujeme pro vás online webináře a možnost alespoň virtuálního setkání. Díky tomu je možnost zúčastnit se i pro zájemce ze zahraničí nebo ty, kteří mají zájem a nedostali se na reálnou besedu.

Pokud nejsou žádný aktivní webinář nebo online beseda vypsané, prosím, nepřihlašujte se naslepo do formuláře a vyčkejte na další otevřený termín. Děkuji.

UPOZORNĚNÍ – Individuální konzultace a harmonizace (ani po telefonu) NEPOSKYTUJI.