Konzultace

Máte možnost využít individuálních konzultací pod záštitou Naděje člověka.

Konzultace nebudou probíhat osobně s Jiřím, ale s vybranou konzultantkou, která se vám budou věnovat individuálně.

Forma konzultací je online a objednání probíhá přes formulář pod profilem konzultanta.
Po vyplnění formuláře a výběru preferované délky trvání konzultace Vám přijdou všechny potřebné informace na e-mail.
I opakované konzultace je potřeba provést opět stejným způsobem přes formulář na této stránce.

Libuše Tomanová

Žena, kterou baví sebereflexe, hluboké rozhovory, oblast profesionálního pomáhání, osobní a duchovní rozvoj. Nabízí osobní konzultace a týmové i individuální supervize pro pomáhající profesionály (sociální pracovníky, terapeuty, učitele, zdravotníky…)

Vystudovala sociální práci, absolvovala psychoterapeutický, supervizní a koučovací výcvik. Konzultační činnosti se věnuje 17 let, zaměřuje se na osobní a profesní rozvoj, výchovu a rodičovství. Posledních 10 let se specializuje na podporu pomáhajících profesionálů, kterým poskytuje supervize. Pracuje se skupinami, jednotlivci, týmy, ve firmách, organizacích i mimo ně.

Základem její práce je lidský, partnerský a respektující přístup – setkání člověka s člověkem, bez hodnocení a v přijetí. V rámci konzultací poskytuje otevřený a bezpečný prostor, ve kterém se klient může zastavit, rozhlédnout a nalézt odpovědi na své otázky, naučit se používat svůj vnitřní kompas, získat nový úhel pohledu a poznat, kdo skutečně je.

Při setkání můžete očekávat její plnou pozornost a velmi podnětný rozhovor věnovaný vám a vaší situaci. Společně poznáte vaše možnosti a zdroje s cílem nalézt reálné řešení, ve kterém se budete cítit dobře. Vrací tak lidi k sobě, k tomu, co doopravdy chtějí. A společně pomáhá najít, jak se k tomu dostat.

Nadcházející akce:

NOVINKA – Celodenní beseda s Jiřím Ledvinkou a jeho hostem na téma „Jak realizovat naplno svůj potenciál v zaměstnání i v podnikání“
Vysočina, hotel Skalský dvůr 7.9.2024

Popis: Zveme vás na celodenní besedu s Jiřím a jeho hostem, kde hlavním tématem je, jak si správně a funkčně nastavit, aby Vám v podnikání i ve skutečném životě vše fungovalo co nejlépe.

Kdy: sobota 7.9.2024 10:00 až 18:00
Kde: hotel Skalský dvůr, Bystřice nad Perštejnem, Vysočina

Přihlašování: Otevřeno
Cena: 7200 Kč (285 €) / osobu (včetně DPH)

Online posezení v Tichu
26.6.2024 od 19:00

Popis: Zveme vás na další z řady pravidelných, krátkých, ale intenzivních setkání v tichu a čistém bytí s Jiřím Ledvinkou. Toto setkání probíhá bez možnosti dotazů a bez záznamu.

Kdy: Ve středu 26.6.2024 od 19:00 do 19:15
Kde: Online – Zoom

Přihlašování: Otevřeno
Cena: 1000 Kč (41 €) / osobu

Rozhovory a články: