Kdy: od soboty 9.3.2024 od 10:00  do  neděle 10.3.2024 do 17:00

Kde: Hotel Akademie Naháč, Mapa: Komorní hrádek 277, 257 24 Chocerady 

Cena: 16 500 Kč  (674 EUR) /osobu. Cena je za kompletní dvoudenní program, včetně stravování a ubytování. Je to cena konečná, není a nebude k ní připočítáváno DPH.

Zveme vás na dvoudenní workshop s Jiřím, Tomášem a hosty, kde se společně budeme věnovat oblastem, které můžete řešit, jako začínající, či již stávající podnikatelé. Cílem je inspirovat a podpořit váš rozjezd nebo již vaše běžící podnikání, aby vše fungovalo ještě lépe a v lehkosti a hojnosti. Kapacita setkání je omezena na 25 osob.

K dispozici vám budou:

Jiří Ledvinka
– 10 let praxe v práci s lidmi, v osobních i pracovních oblastech
– zkušenost s osobními konzultacemi, online i živými besedami v ČR, SR i zahraničí
– zkušenost s rozvojem podnikání od úplného začátku po s.r.o., jak vlastní, tak u klientů
– hloubková práce s konstruktivním myšlením a propojení s vlastní autenticitou v podnikání

Tomáš Ondrák
– konzultant, kouč, lektor a terapeut s 15 letou praxí z projektového a produktového managementu
– zkušenost s rozjezdem nových firemích oddělení, nových výrobních projektů, nových start-upů
– zaměřuje se na práci s emocemi a konstruktivní komunikaci mezi lidmi, ve vztazích, týmech i se zákazníky
– provede vás vnitřními i vnějšími aspekty podnikání, ujasnění své vize/produktů/oboru podnikání, jak komunikovat svou nabídku zákazníkům a prezentovat se na sociálních sítích

Obchodník a konzultant
– Více jak 15 let praxe v prodeji a obchodování.
– Zajímá vás, jak prodávat vaše služby či výrobky těm správným lidem i do firem (ať už jsou to např. velké banky, pojišťovny, IT i výrobní firmy nebo menší či rodinné firmy, prodejny nebo individuální lidé, jako jednotlivci)? Jak prodej nastartovat či rozšířit?
– Budete  mít možnost nahlédnout, jaký je současný versus ideální stav vašeho podnikání.
– Získáte povědomí a vhled co dál a jak můžete smysluplně nastavit svůj prodejní proces i péči o klienty.
– Ujasníte si svůj pohled na byznys, aby Vám mohl fungovat lehce. Podíváme se i na to, jak podporovat prodej a byznys v neobchodních profesích.
– Můžete nastartovat nebo rozšířit svoje podnikání tak, aby vám to přinášelo radost i zisky.

Právník
– Právník s mnohaletou praxí, vlastní advokátní kancelář od roku 2001 do současnosti.
– Dozvíte se praktické věci k vašemu podnikání, aby vám vše běželo hladce.
– Podíváme se na vše, s čím se jako podnikatelé můžete setkat:
  – Oblast práva pracovního (např. práva a povinnosti zaměstnavatele, zaměstnanců, formy spolupráce, na co je podle zákona důležité dbát, atd.).
  – Oblast práva občanského (včetně pronájmu a převodu nemovitostí).
  – Oblast práva obchodního (zejména smlouvy, obchodní podmínky, obchodní vztahy, jak je co nejužitečněji nastavit, zajištění a  vymahatelnost pohledávek atd.).
  – Oblast práva finančního (úvěry, půjčky, směnky a odvody finanční, sociální, zdravotní).

 

Věnovat se budeme obecně také tématům:
– Jak vědomě a úspěšně podnikat
– Rovnováze mezi vnitřním a vnějším světem
– Praktickým a organizačním aspektům podnikání
– Marketingu, jako nástroji komunikace a práci se sociálními sítěmi

Aby byl pro Vás tento workshop co nejvíce zajímavý a užitečný,
připravte si prosím předem i vaše individuální situace a otázky, kterým byste se rádi na workshopu věnovali.

Dostanete odpovědi na to, co vás zajímá, co právě vy řešíte a bude dostatek prostoru i pro diskusi a společné sdílení.

Jirka bude přítomen po celou dobu programu, od soboty do neděle a v sobotu večer se s vámi těšíme na večerní neformální posezení a popovídání.

Registrace:
Přes objednávkový formulář níže. Na tuto akci bohužel aktuálně není možné zvolit platbu on-line kartou. Po vyplnění registračního formuláře dostanete do e-mailu instrukce pro platbu převodem.
V případě dotazů kontaktujte naši technickou podporu na spoluprace@nadejecloveka.cz

Přihlašování je otevřeno.

Pokyny pro registraci:

Jak provést objednávku a platbu
Níže v této pozvánce vyplňte objednávkový formulář. Po jeho vyplnění a odeslání budete buďto přesměrování na online platební bránu s možností platby kartou okamžitě nebo je možnost platit klasickým převodem. Po odeslání objednávky vám vždy pošleme do emailu potvrzení o přijetí objednávky se zálohovou fakturou. Pokud jste již uhradili kartou, není potřeba nic dalšího. Pokud jste zvolili platbu převodem, uhraďte fakturu převodem ve zvolené měně – nezapomeňte uvést Variabilní symbol (při platbě ze zahraničí alespoň do textového pole pro poznámky).

Co bude následovat
Při platbě kartou – by vám obratem mělo přijít do emailu potvrzení o platbě a potvrzení rezervace místa na besedě. Při platbě klasickým převodem – mezi bankami v ČR trvá převod 1-2 pracovní dny, při platbě ze zahraničí 1-4 pracovní dny. Po zaplacení vám přijde na email potvrzení o přijetí platby a potvrzení rezervace místa na besedě.

Na setkání pak přijďte prosím včas, abyste stihli registraci a začátek akce.

Kontakty na technickou podporu neslouží na vzkazy a dotazy pro Jiřího.

FAQ - Nejčastější dotazy:

Jak správně provést platbu?
Po objednávce vám přijde do emailu zálohová faktura se všemi potřebnými údaji. Při převodu je potřeba uvést VARIABILNÍ SYMBOL (jedinečný pro každou objednávku – více objednávek tedy prosím plaťte zvlášť a ne najednou) a ideálně i napsat i své jméno do pole s textovou poznámkou. Bez toho není možné platbu identifikovat.

Jak dlouho trvá převod?
To záleží podle země a typu banku. V rámci ČR je převod ten samý den, nejpozději do druhého dne. Při platbě ze zahraničí 1-4 PRACOVNÍ dny podle toho, jakou banku používáte. Při platbě z pošty v zahraničí trvá převod až týden.

Co když mi nepřijdou přístupové údaje na online akci?
Pokud Vám nedorazí přístupy do emailu – v rámci ČR do druhého dne večer nebo při přeshraniční platbě do 4 PRACOVNÍCH dnů nebo celkově nejpozději do rána toho dne, kdy je vysílání – napište na platby@nadejecloveka.cz, pošlete potvrzení o převodu a pošleme vám přístupy znovu ručně. Většinou vám automatické emaily od objednávkového systému s přístupovými údaji nedorazí, protože jste a) měli překlep v emailové adrese zadané do objednávky, b) uvedli jste emailovou adresu ve firemní doméně – firemní bezpečnostní programy naše emaily většinou nedoručí nebo c) náš email skončil někde ve vaší spamové složce, která se pravidelně promazává.
Prosíme, abyste se ideálně sháněli po svých přístupech dříve, než 10 minut před zahájením besedy – pak může být reakce technické podpory pomalejší, kvůli vytížení před zahájením online vysílání a nemusíte tak dostat své přístupy včas.

Přišla mi od vás připomínka k platbě, ale platbu jsem už odeslal.
Protože se jedná o převod a ne online platbu, banky mohou mít zpoždění (např. přes víkend neprobíhají přeshraniční platby nebo převody v ČR mohou trvat do druhého pracovního dne). Naopak náš objednávkový systém posílá emaily automaticky po 3 a 6 kalendářních dnech od objednávky. Pokud jste tedy už platili a platba je na cestě, je vše v pořádku a jakmile dorazí, přiřadí se k vaší původní objednávce a email s připomínkou můžete ignorovat.

Do kdy je možné se přihlásit na besedu?
Buďto do naplnění kapacity (např. Otisky pro pokročilé bývají obsazené do 1-2 dnů) nebo nejdéle 5 dnů před začátkem samotné online akce, aby stihly dojít i přeshraniční platby a všichni dostali přístupy včas.

Jaká je maximální kapacita různých online akcí?
Online Boží Otisky – bez omezení. Online Setkávání v Božství – bez omezení. Online Boží Otisky v Tichu – bez omezení. Online Vědomá setkávání se Soňou Šťastnou – 70 účastníků. Online besedy s Jiřím a Katarínou Soleil – 150 účastníků. Online besedy s Jaroslavem Duškem – bez omezení. Další druhy akcí – dle informací v jednotlivých pozvánkách.

Co když nestihnu online besedu, bude dostupný záznam? A co soukromí?
Ano i ne, podle typu online setkání.
– Záznam z Besed a Otisků pořizujeme. Druhý den po živém vysílání posíláme všem přihlášeným odkaz, kde bude záznam ke shlédnutí (záznam není na původním vysílacím přístupu, ale na samostatném odkazu). Záznam bude k dispozici 14 dní po vysílání, pak bude z odkazu Zoomem automaticky smazán.
Na záznamu je vidět jen ten, kdo právě mluví – dotazující se nebo Jiří nebo organizátor – ostatní diváci nikoliv.
Pokud budete chtít mít dotaz na nahrávaných besedách a přitom zůstat v anonymitě, můžete vypnout kameru a místo svého celého jména zadat při přihlášení jen křestní jméno nebo přezdívku. Přihlášením na besedu se záznamem souhlasíte s nahráváním.
– Záznam z Otisků v Tichu nepořizujeme.

Mám nárok na vrácení platby, pokud nestihnu termín?
Ne, bohužel. Termín si musíte hlídat sami a zmeškání nedává automaticky nárok na vrácení platby ani poskytnutí jiného náhradního termínu. Termín – onlinovou vstupenku – můžete přenechat někomu dalšímu, v rodině, známému,… Ve výjimečných případech můžete zkusit napsat na technickou podporu na email platby@nadejecloveka.cz a zkusit probrat svůj případ individuálně.

Mohu poslat peníze předem bez objednávky nebo když už je objednávání uzavřeno?
Ne. Bohužel nemůžeme přijímat platby bez vypárování s objednávkou.

Mohu posílat ze zahraničí platby i jinak než převodem?
Ne, bohužel. Technicky jsme zařízeni pouze na platby převodem. Neposílejte hotovost poštou ani přes služby typu MoneyGram, Western Union, apod.

Jak se správně registrovat na Zoomu?
Pokud nemáte účet, jděte na www.zoom.us a pak klikněte na Sign up a projděte registrací. Případně jde pouze stáhnout aplikace na https://zoom.us/download – před besedou ji pak spustíte a kniknete v ní na „Join“ (Připojit se k setkání). Pokud potřebujete vědět detaily k ovládání, dobrý návod naleznete třeba ZDE.

Jak často vypisujete nové akce? Kdy budou vypsány další?
Zhruba jednou za měsíc až měsíc a půl. Záleží na vytížení Jiřího a také jednotlivých organizátorech a termínech živých akcí. Ve volných termínech pak zaplánujeme online akce. Automatické informování o novinkách zatím neposkytujeme. Pro hlášení novinek na stránkách Akce můžete využít různé volně dostupné nástroje pro sledování změn na internetových stránkách.

Dělá Jiří i osobní konzultace?
Ne, bohužel. Možnost setkat se s ním a zeptat se jej, je pouze na online akcích přes Zoom nebo na živých besedách. Pokud preferujete individuální konzultaci, můžete se obrátit na Jiřího spolupracovníky Soňu Šťastnou (www.stastna-chvile.cz) nebo Tomáš Ondráka (www.tomasondrak.cz).
Kontakty na organizátory a technickou podporu neslouží na vzkazy a dotazy pro Jiřího.

Jaké jsou Jiřího oficiální komunikační kanály?
Novinky, pozvánky akce, besedy a nahrávky najdete pouze na těchto oficiálních stránkách a na Jiřího Youtube kanále. Naděje člověka neprovozuje Facebookový ani Instagramový profil. Oficiální rozhovory a články můžete najít případně ještě na webových stránkách a Facebooku lidí, se kterými Jiří rozhovor nebo besedu natáčel.

Přihlašovací formulář:

– Formulář je již uzavřen –