Publikováno

NOVINKA – Online Vědomá setkávání se Soňou za působení Jiřího Ledvinky – 3.6.2021

Kdy: čtvrtek 3.6.2021, 18:00 – 19:30

Kde: online přes aplikaci Zoom

Cena: 700 Kč (26 EUR) / 1 setkání

Přinášíme Vám opět Vědomé setkání se Soňou Šťastnou online. Kvůli lepší interakci ne přes Youtube, ale přes Zoom.

V intenzivní době intenzivního dění hledáme všichni způsoby, jak vytrvat a nenechat se stáhnout přemírou různorodých informací, jak se vyznat sami v sobě, jak být užitečnou a hlavně spokojenou částí jednoho Celku.

Díky tomu se nám dostává i velké podpory a vedení, jak jednoduše opět nabýt svého Vědomí, které tu však s námi vždy bylo a pouze se mu nedostávalo zasloužené pozornosti.
Autentická setkávání formou společného sdílení nám umožní posun na další úroveň bytí, úroveň, kde se snadněji odpojujeme od veškerého emocionálního a informačního balastu a strachů, jednoduše a v přirozenosti. Směřujeme tam, odkud pocházíme.
Záměrem je tak tvořit nové silné společenství vědomých a pevných bytostí a ukončovat tak potíže každého z vás, a tedy i lidstva zároveň.

Těmito setkáními vás bude provázet na místě Soňa Šťastná ve spolupráci s Jiřím Ledvinkou, který, v době online setkání, ač fyzicky nepřítomný, s námi bude též v úzkém spojení a jako vždy ve velmi přítomném stavu, aby celý proces podpořil.
Při tomto setkávání se bude i nadále odehrávat naplno božský proces, do kterého však takto může vstoupit v kratším čase stále více lidí.
Setkání je doporučeno těm, kteří už mají zkušenost s Jiřího poselstvím, aby tak ukotvili a posílili to, co bylo zažehnuto, není to však zásadní podmínkou.
Těšíme se tak na všechny odvážné, kteří jsou připraveni nasměrovat svoji pozornost dále, než ke strachu a utrpení.

Pokyny pro registraci: 
* Níže v této pozvánce vyplňte objednávkový formulář.
* Po jeho vyplnění a odeslání vám přijde do emailu potvrzení o přijetí objednávky s fakturou.
* Fakturu prosím uhraďte co nejdříve, nejdéle do 5 pracovních dnů, převodem na běžný účet – nezapomeňte uvést Variabilní symbol (při platbě ze zahraničí alespoň do textového pole pro poznámky).
* Po zaplacení vám přijde na email do několika hodin potvrzení o přijetí platby a také odkaz na virtuální místnost v aplikaci Zoom, kde vysílání později proběhne.
* Do Zoomu je potřeba se nejdříve registrovat na stránce https://www.zoom.us/signup, (kdo ještě nemáte svůj účet) a stáhnout si aplikaci na plochu. Návod na přihlášení a ovládání je pak zde.
Číslo vysílání a heslo vám přijde do emailu po uhrazení objednávky. V aplikaci pak kliknete na ikonu „Join meeting“ (Připojit se k setkání) a zadáte je tam.

* Objednávkový formulář se deaktivuje cca 6 dnů před začátkem akce.
* Platby objednávek odeslaných na poslední chvíli prosím proveďte tak, aby platba dorazila před začátkem online akce – systém musí vypárovat platbu podle variabilního symbolu a poslat vám automatický email s odkazem na vysílání a zaplacenou fakturou – a to např. ze zahraničí pár dnů trvá.
* Záznam z této besedy nebude ukládán.

Další možnosti setkání se Soňou naleznete na https://www.stastna-chvile.cz/workshopy-seminare.