Publikováno

Online Boží Otisky pro pokročilé – 12.5.2021 od 21h

Kdy: středa 12.5.2021 od 21:00 do 22:00

Kde: Na webové stránce přes internet, na odkazu, který vám přijde do emailu po uhrazení objednávky.

Tento nový koncept setkání je určen pro ty, kteří již mají zkušenost s Jiřího cestou, Otisky, Besedami, či Tichem.

Počet účastníků je omezen na max. 70 lidí. Po naplnění kapacity a uzavření objednávek prosím nežádejte o výjimky.

Smyslem setkání bude hlubší působení a možnost odstranit bloky na cestě k sobě samým. Součástí setkání bude sice opět chat a možnost dotazů, ale ne pro povídání o běžných každodenních tématech. Energetická práce za slovy bude zaměřená na odstranění bloků, které zdržují člověka na jeho cestě k sobě samému a k uvědomění si spojení s Bohem.

Setkání je tak určeno pro ty, kteří chápou principy, nemají možnost individuálních konzultací a zároveň touží po dalším vývoji. Nečekejte tedy odpovědi, zda jít „doleva nebo doprava“ ani nečekejte sezení pouze v tichu a zázračné fenomény, ale hlubší pohled z Boží podstaty na dané téma, sdělené slovy a podporu cíleným energetickým působením.

Cena:
500,- Kč/osobu, včetně DPH  (19 EUR + poplatek bance za převod, při platbě ze zahraničí)

Pokyny pro registraci:
* Níže v objednávkovém formuláři. Přihlašování je již uzavřeno. Kapacita naplněna.
* Po jeho vyplnění a odeslání vám přijde do emailu potvrzení o přijetí objednávky s fakturou.
* Fakturu prosím uhraďte co nejdříve, nejdéle do 5 pracovních dnů, převodem na běžný účet – nezapomeňte uvést Variabilní symbol (při platbě ze zahraničí alespoň do textového pole pro poznámky).
* Při platbě ze zahraničí počítejte s 1-4 pracovními dny na připsání platby – pokud jste platbu již odeslali, ignorujte prosím mezitím automaticky zaslané emaily s připomínkou k platbě 3 dny po objednávce. Platba se v pořádku připíše i později, jakmile dorazí.
* Po zaplacení vám přijde na email do několika hodin potvrzení o přijetí platby a také odkaz na adresu webové stránky, kde vysílání později proběhne. Rovnou dostanete ještě záložní adresu, na kterou může být, v případě výpadku, vysílání přesměrováno.
* Objednávkový formulář se deaktivuje cca 5 dnů před začátkem akce.
* Platby objednávek odeslaných na poslední chvíli prosím proveďte tak, aby platba dorazila před začátkem online akce – systém musí vypárovat platbu podle variabilního symbolu a poslat vám automatický email s odkazem na vysílání a zaplacenou fakturou – a to např. ze zahraničí pár dnů trvá.
* Na stránku se můžete připojit ještě před zahájením akce, ale skutečné vysílání začne až v oznámeném dni a čase. Pro možnost přispívat do chatu je potřeba mít svůj účet na Youtube a být přihlášený.
* Záznam bude uložený na tom samém odkazu do konce dalšího týdne po skončení živého vysílání.12