Publikováno

NOVINKA – Online Harmonizační beseda – 27.8.2020

Online harmonizační beseda s Jiřím Ledvinkou

 

Vážení přátelé, po prvním úspěšném vysílání Vám můžeme nabídnout další setkání s Jiřím Ledvinkou ONLINE a tentokrát i s HARMONIZAČNÍM PROCESEM během besedy.

To znamená, že se můžete zúčastnit živého vysílání a harmonizace z pohodlí vašeho domova nebo se připojit ze zahraničí nebo regionů, kde v současné době reálné besedy neprobíhají.

Kdy: čtvrtek 27. 8. 2020 od 18:00 do 19:00
Kde: Na webové stránce přes internet., na odkazu, který vám přijde do emailu po uhrazení objednávky.

Co bude nové:
Online Beseda a Harmonizační proces již nebudou odděleny. Harmonizace bude probíhat samovolně během celé besedy i v části dotazů a odpovědí.

Jak to funguje:
* Na stránce „Objednávka“ je aktivovaný objednávkový formulář.
* Po jeho vyplnění a odeslání vám přijde do emailu potvrzení o přijetí objednávky s fakturou.
* Fakturu prosím uhraďte co nejdříve, nejdéle do 5 pracovních dnů, převodem na běžný účet – nezapomeňte uvést Variabilní symbol.
* Po zaplacení vám přijde na email do několika hodin potvrzení o přijetí platby a také odkaz na adresu webové stránky, kde vysílání později proběhne.
* Objednávkový formulář se deaktivuje cca 5 dnů před začátkem akce.
* Platby objednávek odeslaných na poslední chvíli prosím proveďte tak, aby platba dorazila před začátkem online akce – systém musí vypárovat platbu podle variabilního symbolu a poslat vám automatický email s odkazem na vysílání a zaplacenou fakturou.
* Na stránku se můžete připojit před zahájením akce, ale skutečné vysílání začne až v oznámeném dni a čase.

Jiří bude odpovídat na nejčastější dotazy a hovořit o tématech, která jsou aktuální. Své dotazy můžete psát do online chatu, který bude v čase vysílání aktivní na stránce s vysíláním. Z kapacitních důvodů nebude možné reagovat na všechny příspěvky. Na příliš soukromé dotazy také není vhodné odpovídat veřejně. Děkujeme za pochopení.

Unikátnost této besedy spočívá i v harmonizačním procesu na dálku, který bude nedílnou součástí těchto setkávání, a který bude nově naplno probíhat v průběhu besedy vždy tak, jak to připojená skupina bude potřebovat. Jinak řečeno, tyto procesy se budou odvíjet od charakteru a potřeb lidí, kteří se zrovna sejdou, tak, aby měl každý možnost spočinout ve svém Bytí takovým způsobem, jakým je tomu v danou chvíli potřeba. Pro působení není důležité, jestli jste ve vzdálenosti několika metrů v sále, doma u svých počítačů nebo dokonce v jiné zemi.

Objednání:
Přes formulář objednávek na Online akce. Neposílejte platby na přímo, je nutné vyplnit objednávku.

Cena:
910,- Kč/osobu, včetně DPH  (35 EUR + poplatek bance za převod, při platbě ze zahraničí)

Platba:
Převodem na účet uvedený na faktuře v emailu, co přijde po objednání – je nutné správně vyplnit Variabilní symbol!

Těšíme se na setkání s vámi!