Publikováno

NOVINKA – Harmonizační beseda s Jiřím Ledvinkou – Plzeň – 18.9.2020

Kdy: pátek 18.9.2020,  13:00 – 14:30  a také  17:00 – 18:30,  doba trvání každého setkání je 1,5 h
        (registrace od 11:30 na první besedu a od 15:30 na druhou besedu)

KdeParkhotel Plzeň, U Borského parku 31, Plzeň, 301 00

Cena: 1 100 Kč / 1 setkání

Jedná se o 2 autentická setkání v jednom dni, nezávisle na sobě, můžete se přihlásit podle času, který vám více vyhovuje.

Beseda probíhá formou dotazů a diskuzí na témata nejen z duchovní oblasti, ale i z oblasti našeho každodenního života. Veškerá vysvětlení doprovází vhled do dané problematiky. Jedná se tak o jedinečný proces odpovědí z místa „tady a teď.

Unikátnost této besedy spočívá též v harmonizačním procesu, který je nedílnou součástí těchto setkávání, a který bude nově naplno probíhat v průběhu besedy vždy tak, jak to přítomná skupina bude potřebovat. Jinak řečeno, tyto procesy se budou odvíjet od charakteru a potřeb lidí, kteří se zrovna sejdou, tak, aby měl každý možnost spočinout ve svém Bytí takovým způsobem, jakým je tomu v danou chvíli potřeba.

Tím, že tento proces již neprobíhá pouze sezením v tichu v závěru besedy, ale i v průběhu jejího trvání, jsou tato setkání skutečně silným a naplňujícím prožitkem, který lze pouze z mála zachytit vícero slovy.

Doporučujeme přijít s uvolněnou myslí a otevřeným srdcem a nechat Božství pracovat v radosti na celkové harmonii vaší bytosti.

Pokyny k registraci:
Do předmětu: Jiří Ledvinka_Plzeň 18.9._čas akce
Do zprávy: Vaše celé jméno + CELÁ jména vámi registrovaných přátel
Kontakt: Soňa Šťastná, 
stasonka@seznam.cz